ÁLLÁSPÁLYÁZAT

GASZTONY KÖZSÉGI ÖNKORMÁNYZAT
pályázatot hirdet Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében
Óvodavezető munkakör/feladatkör betöltésére.

KÖZSZOLGÁLLÁS sorszám: 11751
Intézményi iktatószám: G/128-1/2023

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): Az óvoda irányítási, ellenőrzési és munkáltatói
feladatainak ellátása, az intézmény alapító okirata szerinti alap- és kiegészítő tevékenységek
ellátásának biztosítása, kapcsolattartás a fenntartóval.
Betöltendő állás szakmacsoportja: köznevelés
Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): Középvezetői
Betöltendő állás jogviszonya: Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.)
Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: Határozott idő – 5 évre szóló
vezetői megbízás, 40 óra, teljes munkaidő (heti 40 óra), Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Gasztony
Álláshirdető szervezet bemutatása: Az óvodavezető a feladatait a Gasztonyi Tapsifüles
Óvodában (9952 Gasztony, Fő utca 20.) látja el. Az óvoda egy vegyes csoporttal működik.
A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés
feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet
honlap címe stb.): A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Nagy Miklós
Polgármester nyújt, a 30 549 0136 -os telefonszámon. A vezetői megbízás határozott időre: 2023.
augusztus 16-tól 2028. augusztus 15-ig szól.

Feltételek, Előnyök Pályázati feltételek:
Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:

  • Büntetlen előélet
  • Cselekvőképesség
  • Magyar állampolgárság
    Elvárt végzettség/képesítés:
  • 6. Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA),
    Óvodapedagógusok képzése, Főiskola, Felsőfokú óvodapedagógusi végzettség és
    szakképzettség
    Óvodapedagógusok képzése, Pedagógus szakvizsga keretében szerzett intézményvezetői

Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év): 5
Pályázat elbírálása során előnyt jelent:
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Nem
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Nem
A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:

  • végzettséget/képzettséget igazoló okirat(ok) másolata
  • A Kjt. 20/A.§ (5) bekezdés b) pontja alapján a pályázó a pályázathoz csatolja arról szóló
    nyilatkozatát, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati
    eljárással összefüggésben szükséges kezeléséhez hozzájárul.
  • fényképpel ellátott szakmai önéletrajz
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • hozzájáruló nyilatkozat pályázati anyagba betekintésről
  • vezetői program
  • szakmai gyakorlat hitelt érdemlő igazolása
    A pályázat benyújtásának határideje: 2023.07.10. 00:00
    A pályázat elbírálásának módja: A pályázatokat Gasztony Község Önkormányzata Képviselőtestülete bírálja el. A pályázat kiírója fenntartja a jogot a pályázati eljárás eredménytelenné
    nyilvánítására.
    A pályázat elbírálásának határideje: 2023.08.10. 00:00
    A pályázati kiírás további közzétételének helye: www.gasztony.hu
    Állás tervezett betöltésének időpontja: 2023.08.16.
    Publikálás tervezett időpontja: 2023.06.05.